C1210C332KGRACAUTO
Číslo produktu DigiKey
399-16751-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-16751-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-16751-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1210C332KGRACAUTO
Popis
CAP CER 1210 3.3NF 2000V X7R 10%
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3300 pF ±10% 2000V (2kV) Keramický kondenzátor X7R 1210 (3225 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C1210C332KGRACAUTO Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Nízký obsah ESL, Vysokonapěťový
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,075" (1,90mm)