C1210C332KFRACTU
Číslo produktu DigiKey
399-C1210C332KFRACTUTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C1210C332KFRACTUCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C1210C332KFRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1210C332KFRACTU
Popis
CAP CER 3300PF 1.5KV X7R 1210
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3300 pF ±10% 1500V (1,5kV) Keramický kondenzátor X7R 1210 (3225 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C1210C332KFRACTU Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Nízký obsah ESL, Vysokonapěťový
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
1210 (3225 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,061" (1,55mm)