C1206X222KGRACTU
Číslo produktu DigiKey
399-13492-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-13492-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-13492-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1206X222KGRACTU
Popis
CAP CER 2200PF 2KV X7R 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2200 pF ±10% 2000V (2kV) Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický)
Modely EDA/CAD
C1206X222KGRACTU Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Nízký obsah ESL, Měkká koncovka, Vysokonapěťový
Velikost / rozměry
0,130" D x 0,063" Š (3,30mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,073" (1,85mm)