C1206X222KDRACTU | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | C1206X222KDRACTU |
Popis | CAP CER 2200PF 1KV X7R 1206 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 27 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 2200 pF ±10% 1000V (1kV) Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | C1206X222KDRACTU Modely |
Kategorie | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Mfr | Vlastnosti Nízký obsah ESL, Měkká koncovka, Vysokonapěťový |
Kapacita | Velikost / rozměry 0,130" D x 0,063" Š (3,30mm x 1,60mm) |
Tolerance ±10% | Tloušťka (max) 0,053" (1,35mm) |