C1206C474K4RACTU | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | C1206C474K4RACTU |
Popis | CAP CER 0.47UF 16V X7R 1206 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 24 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 0.47 µF ±10% 16V Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | C1206C474K4RACTU Modely |
Kategorie | Teplotní koeficient |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Kapacita | Velikost / rozměry 0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm) |
Tolerance ±10% | Tloušťka (max) 0,039" (1,00mm) |