C1206C474K4RACTU
Číslo produktu DigiKey
399-C1206C474K4RACTUTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C1206C474K4RACTUCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C1206C474K4RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1206C474K4RACTU
Popis
CAP CER 0.47UF 16V X7R 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.47 µF ±10% 16V Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický)
Modely EDA/CAD
C1206C474K4RACTU Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,039" (1,00mm)