C0805X181KARAC3316 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
KEMET
Skladem : 0
Katalogový list
180 pF ±10% 250V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
C0805X181KARAC3316
Číslo produktu DigiKey
399-C0805X181KARAC3316TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C0805X181KARAC3316
Popis
CAP CER 0805 180PF 250VDC X7R
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Měkká koncovka
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,055" (1,40mm)