C0805X104K1RECAUTO
Číslo produktu DigiKey
399-C0805X104K1RECAUTOTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C0805X104K1RECAUTOCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C0805X104K1RECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C0805X104K1RECAUTO
Popis
CAP CER 0805 0.1UF 100V X7R
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 100V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
C0805X104K1RECAUTO Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Měkká koncovka
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,043" (1,10mm)