C0805C105K4RACTU
Číslo produktu DigiKey
399-C0805C105K4RACTUTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C0805C105K4RACTUCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C0805C105K4RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C0805C105K4RACTU
Popis
CAP CER 1UF 16V X7R 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µF ±10% 16V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
C0805C105K4RACTU Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,039" (1,00mm)