C0805C105J4RACTM
Číslo produktu DigiKey
399-7342-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-7342-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-7342-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C0805C105J4RACTM
Popis
CAP CER 1UF 16V X7R 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µF ±5% 16V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C0805C105J4RACTM Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,039" (1,00mm)