C0805C104K1RECAUTO7210 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | C0805C104K1RECAUTO7210 |
Popis | CAP CER 0805 0.1UF 100V X7R |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 0.1 µF ±10% 100V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | C0805C104K1RECAUTO7210 Modely |
Kategorie | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Mfr | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Kapacita | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance ±10% | Tloušťka (max) 0,043" (1,10mm) |