C0805C104K1RAC7210
Číslo produktu DigiKey
399-C0805C104K1RAC7210TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C0805C104K1RAC7210CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C0805C104K1RAC7210DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C0805C104K1RAC7210
Popis
CAP CER 0.1UF 100V X7R 0805
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 100V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
C0805C104K1RAC7210 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,043" (1,10mm)