C0805C101JCGACTU
Číslo produktu DigiKey
399-C0805C101JCGACTUTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C0805C101JCGACTUCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C0805C101JCGACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C0805C101JCGACTU
Popis
CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 pF ±5% 500V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C0805C101JCGACTU Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Nízký obsah ESL, Vysokonapěťový
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,055" (1,40mm)