C0603C474K4RACTU
Číslo produktu DigiKey
399-C0603C474K4RACTUTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C0603C474K4RACTUCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C0603C474K4RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C0603C474K4RACTU
Popis
CAP CER 0.47UF 16V X7R 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.47 µF ±10% 16V Keramický kondenzátor X7R 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
C0603C474K4RACTU Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,034" (0,87mm)