C0603C334J4RACTU | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | C0603C334J4RACTU |
Popis | CAP CER 0.33UF 16V X7R 0603 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 14 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 0.33 µF ±5% 16V Keramický kondenzátor X7R 0603 (1608 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | C0603C334J4RACTU Modely |
Kategorie | Teplotní koeficient |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Kapacita | Velikost / rozměry 0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm) |
Tolerance ±5% | Tloušťka (max) 0,035" (0,90mm) |