C0603C222J1GACTU
Číslo produktu DigiKey
399-C0603C222J1GACTUTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C0603C222J1GACTUCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C0603C222J1GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C0603C222J1GACTU
Popis
CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2200 pF ±5% 100V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
C0603C222J1GACTU Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Nízký obsah ESL
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,034" (0,87mm)