C0603C221J2GACAUTO
Číslo produktu DigiKey
399-11554-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-11554-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-11554-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C0603C221J2GACAUTO
Popis
CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 pF ±5% 200V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
C0603C221J2GACAUTO Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Nízký obsah ESL
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,034" (0,87mm)