C0603C102M1RACTU | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | C0603C102M1RACTU |
Popis | CAP CER 1000PF 100V X7R 0603 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 22 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 1000 pF ±20% 100V Keramický kondenzátor X7R 0603 (1608 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | C0603C102M1RACTU Modely |
Kategorie | Teplotní koeficient |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Kapacita | Velikost / rozměry 0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm) |
Tolerance ±20% | Tloušťka (max) 0,034" (0,87mm) |