C0402C222J3JACAUTO
Číslo produktu DigiKey
399-15656-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-15656-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-15656-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C0402C222J3JACAUTO
Popis
CAP CER 2200PF 25V U2J 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2200 pF ±5% 25V Keramický kondenzátor U2J 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C0402C222J3JACAUTO Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Nízký obsah ESL, Nízký disipační faktor
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,022" (0,55mm)