C0402C103J5RACTU
Číslo produktu DigiKey
399-C0402C103J5RACTUTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C0402C103J5RACTUCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C0402C103J5RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C0402C103J5RACTU
Popis
CAP CER 10000PF 50V X7R 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 pF ±5% 50V Keramický kondenzátor X7R 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C0402C103J5RACTU Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,022" (0,55mm)