C0402C100G5GAC9017TU je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
KEMET
Skladem : 0
Katalogový list
10 pF ±2% 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrický)
C0402C100G5GAC9017TU
Číslo produktu DigiKey
399-C0402C100G5GAC9017TUTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C0402C100G5GAC9017TU
Popis
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Vlastnosti
Nízký obsah ESL
Tolerance
±2%
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)