APL90A661LF063
Číslo produktu DigiKey
399-APL90A661LF063-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APL90A661LF063
Popis
CAP ALU SOLID 125C 63V 660F
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
660 µF 63 V Hliníkové polymerové kondenzátory FlatPack 12mOhm 2000h při 125°C
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Výrobce
KEMET
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Nosič
Aplikace
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
18.4 A @ 100 kHz
Typ
Polymer
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Kapacita
660 µF
Velikost / rozměry
1,433" D x 0,945" Š (36,40mm x 24,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,335" (8,50mm)
Jmenovité napětí
63 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
12mOhm