ALA7DF471DD450 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
KEMET
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
KEMET
Skladem : 0
Katalogový list
470 µF 450 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - nacvakávací 327mOhm při 100Hz 15000h při 85°C
ALA7DF471DD450
Číslo produktu DigiKey
ALA7DF471DD450-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ALA7DF471DD450
Popis
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP TH
Standardní dodací lhůta výrobce
36 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Stupeň ochrany
Řada
Aplikace
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
2.78 A @ 100 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
6.81 A @ 10 kHz
Kapacita
Impedance
163 mOhms
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
1,378" prům. (35,00mm)
Jmenovité napětí
450 V
Výška při usazení (max)
1,654" (42,00mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
327mOhm při 100Hz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
15000h při 85°C
Pouzdro
Radiální, Krabice - nacvakávací
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C