A771MS567M1ELAS011
Číslo produktu DigiKey
399-A771MS567M1ELAS011TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-A771MS567M1ELAS011CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-A771MS567M1ELAS011DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A771MS567M1ELAS011
Popis
CAP ALUM POLY 560UF 20% 25V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
560 µF 25 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 11mOhm 4000h při 125°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
A771MS567M1ELAS011 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
168.75 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
3.375 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
560 µF
Výška při usazení (max)
0,500" (12,70mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Jmenovité napětí
25 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
11mOhm
Životnost při teplotě
4000h při 125°C