A771MS107M1JLAS018 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Nichicon
Skladem : 0
Katalogový list
100 µF 63 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 18mOhm 4000h při 125°C
A771MS107M1JLAS018
Číslo produktu DigiKey
399-A771MS107M1JLAS018TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-A771MS107M1JLAS018CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-A771MS107M1JLAS018DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A771MS107M1JLAS018
Popis
CAP ALUM POLY 100UF 20% 63V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
A771MS107M1JLAS018 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
135 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.7 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
100 µF
Výška při usazení (max)
0,500" (12,70mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Jmenovité napětí
63 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
18mOhm
Životnost při teplotě
4000h při 125°C