A770KS566M1JLAS031 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
KEMET
Skladem : 0
Katalogový list
56 µF 63 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 31mOhm 2000h při 125°C
A770KS566M1JLAS031
Číslo produktu DigiKey
399-A770KS566M1JLAS031TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-A770KS566M1JLAS031CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-A770KS566M1JLAS031DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A770KS566M1JLAS031
Popis
CAP ALUM POLY 56UF 20% 63V SMD
Podrobný popis
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
90 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.8 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
56 µF
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Jmenovité napětí
63 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
31mOhm
Životnost při teplotě
2000h při 125°C