A770KS337M1ELAS019 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
KEMET
Skladem : 35
Katalogový list
330 µF 25 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 19mOhm 2000h při 125°C
A770KS337M1ELAS019
Číslo produktu DigiKey
399-A770KS337M1ELAS019TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-A770KS337M1ELAS019CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-A770KS337M1ELAS019DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A770KS337M1ELAS019
Popis
CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD
Podrobný popis
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
116.25 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.325 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
330 µF
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Jmenovité napětí
25 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
19mOhm
Životnost při teplotě
2000h při 125°C