A770KE396M1HLAS042
Číslo produktu DigiKey
399-A770KE396M1HLAS042TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-A770KE396M1HLAS042CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-A770KE396M1HLAS042DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A770KE396M1HLAS042
Popis
CAP ALUM POLY 39UF 20% 50V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
39 µF 50 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 42mOhm 2000h při 125°C
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výrobce
KEMET
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Aplikace
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
65 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.3 A @ 100 kHz
Typ
Polymer
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
39 µF
Výška při usazení (max)
0,276" (7,00mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
42mOhm
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Životnost při teplotě
2000h při 125°C