A768MS337M1VLAS022
Číslo produktu DigiKey
399-A768MS337M1VLAS022TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-A768MS337M1VLAS022CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-A768MS337M1VLAS022DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A768MS337M1VLAS022
Popis
CAP ALUM POLY 330UF 20% 35V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
330 µF 35 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 22mOhm 2000h při 125°C
Modely EDA/CAD
A768MS337M1VLAS022 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výrobce
KEMET
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Aplikace
Automobilový průmysl
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
110 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.2 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
330 µF
Výška při usazení (max)
0,500" (12,70mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Jmenovité napětí
35 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
22mOhm
Životnost při teplotě
2000h při 125°C