A768KE276M1JLAE054
Číslo produktu DigiKey
399-A768KE276M1JLAE054TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-A768KE276M1JLAE054CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-A768KE276M1JLAE054DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A768KE276M1JLAE054
Popis
CAP ALUM POLY 27UF 20% 63V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
27 µF 63 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 54mOhm 2000h při 125°C
Modely EDA/CAD
A768KE276M1JLAE054 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Aplikace
Univerzální
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
58.75 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.175 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Výška při usazení (max)
0,276" (7,00mm)
Kapacita
27 µF
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
63 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
54mOhm
Základní číslo produktu
Životnost při teplotě
2000h při 125°C