A750BK107M1AAAE024
Číslo produktu DigiKey
399-A750BK107M1AAAE024-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A750BK107M1AAAE024
Popis
CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V TH
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF 10 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Plechovka 24mOhm 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
A750BK107M1AAAE024 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
KEMET
Aplikace
Univerzální
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
124.5 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.49 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,079" (2,00mm)
Typ
Polymer
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Kapacita
100 µF
Výška při usazení (max)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Průchozí otvor
Jmenovité napětí
10 V
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
24mOhm
Základní číslo produktu
Životnost při teplotě
2000h při 105°C