A700D566M010ATE015
Číslo produktu DigiKey
399-A700D566M010ATE015TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-A700D566M010ATE015CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-A700D566M010ATE015DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A700D566M010ATE015
Popis
CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
56 µF 10 V Hliníkové polymerové kondenzátory 2917 (7343 metrický) 15mOhm 2000h při 125°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
A700D566M010ATE015 Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Výrobce
KEMET
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Univerzální
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
4.1 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Typ
Polymer
Výška při usazení (max)
0,122" (3,10mm)
Kapacita
56 µF
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jmenovité napětí
10 V
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
15mOhm