USLS00-40-A
Číslo produktu DigiKey
6256-USLS00-40-ATR-ND - Páska a cívka (TR)
6256-USLS00-40-ACT-ND - Řezaná páska (CT)
6256-USLS00-40-ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
USLS00-40-A
Popis
MICRO COAX RECEP 40P STRAIGHT
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
40 Poloha Konektor Zásuvka 0,016" (0,40mm) Montáž na povrch
Kategorie
Aretační funkce
Západkový zámek
Výrobce
KEL USA
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Řada
Povrch kontaktu
Zlato-nikl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Materiál tělesa
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP), Vyplněný sklem
Stav součásti
Aktivní
Jmenovité napětí
200V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ konektoru/kontaktu
Zásuvka
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet pozic
40
Jmenovitý proud (A)
0,25A na kontakt
Rozteč
0,016" (0,40mm)
Tloušťka povrchu kontaktu
1,97µin (0,050µm)
Koncovka
IDC
Barva tělesa
Černá
Výška nad deskou
0,065" (1,65mm)