SSL20-10SSB-020.0-B(B)
Číslo produktu DigiKey
6256-SSL20-10SSB-020.0-B(B)-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SSL20-10SSB-020.0-B(B)
Popis
0.5MM PITCH, MICRO COAX CABLE AS
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Polohová kabelová sestava obdélníková Zástrčka na kabel 0,656' (200,00mm, 7,87")
Kategorie
Rozteč - konektor
0,020" (0,50mm)
Výrobce
KEL USA
Délka
0,656' (200,00mm, 7,87")