S14B-PUDSS-1(LF)(SN)
S14B-PUDSS-1(LF)(SN)
S14B-PUDSS-1
Číslo produktu DigiKey
455-2488-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S14B-PUDSS-1
Popis
CONN HEADER R/A 14POS 2MM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 14 position 0,079" (2,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
S14B-PUDSS-1 Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Držák západky
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,118" (3,00mm)
Řada
Výška izolace
0,335" (8,51mm)
Balení
Nosič
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ konektoru
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polyamid (PA66), Nylon 6/6, Vyplněný sklem
Počet pozic
Vlastnosti
Vedení desky
Počet řad
2
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Rozteč řad - kontaktní spojení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Přírodní
Provedení
Jmenovitý proud (A)
3A
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
250V