PHDR-16VS
PHDR-16VS
PHDR-16VS
Číslo produktu DigiKey
455-1173-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PHDR-16VS
Popis
CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16 Obdélníkové konektory - tělesa Zásuvka Přírodní 0,079" (2,00mm)
Kategorie
Počet řad
2
Mfr
Rozteč řad
0,079" (2,00mm)
Řada
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Balení
Hromadné balení
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Stav součásti
Aktivní
Barva
Přírodní
Typ konektoru
Materiál izolace
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Počet pozic
Poznámka
Kontakty dodávány samostatně
Rozteč
0,079" (2,00mm)