LBF-A045MPXB-W012
Číslo produktu DigiKey
5448-LBF-A045MPXB-W012-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LBF-A045MPXB-W012
Popis
RFID ANTENNA 13.56MHZ 45X14X2MM
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RFID anténa 13,56MHz
Kategorie
Kmitočet
13,56MHz
Výrobce
Joymax Electronics
Vlastnosti
Komunikace v blízkém poli (NFC)
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
45,00mm D x 14,00mm Š x 2,00mm V