2450BP14D0100001T
Číslo produktu DigiKey
712-2450BP14D0100001TTR-ND - Páska a cívka (TR)
712-2450BP14D0100001TCT-ND - Řezaná páska (CT)
712-2450BP14D0100001TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2450BP14D0100001T
Popis
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,45GHz střed Kmitočet Pásmová propust RF filtr (radiový kmitočet) 100MHz Šířka pásma 1,7dB 0603 (1608 metrický), 4 PC podložek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
2450BP14D0100001T Modely
Kategorie
Typ filtru
Pásmová propust
Výrobce
Johanson Technology Inc.
Vložené ztráty
1,7dB
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0603 (1608 metrický), 4 PC podložek
Kmitočet
2,45GHz střed
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Šířka pásma
100MHz
Výška (max)
0,028" (0,70mm)