Q 32,0-JXS10-6-10/15-T1-FU-LF
Číslo produktu DigiKey
1908-Q32,0-JXS10-6-10/15-T1-FU-LFTR-ND - Páska a cívka (TR)
1908-Q32,0-JXS10-6-10/15-T1-FU-LFCT-ND - Řezaná páska (CT)
1908-Q32,0-JXS10-6-10/15-T1-FU-LFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Q 32,0-JXS10-6-10/15-T1-FU-LF
Popis
CRYSTAL 32MHZ 6PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32 MHz ±10ppm Krystal 6pF 100 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100 Ohms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Typ
Krystal Mhz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (1,2x1)
Kmitočet
32 MHz
Velikost / rozměry
0,047" D x 0,039" Š (1,20mm x 1,00mm)
Kmitočtová stabilita
±15ppm
Výška při usazení (max)
0,012" (0,30mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Základní číslo produktu
Zátěžná kapacita
6pF