Q 0,032768-JTX210-9-20-T3-HMR-80K-LF
Číslo produktu DigiKey
1908-Q0,032768-JTX210-9-20-T3-HMR-80K-LFTR-ND - Páska a cívka (TR)
1908-Q0,032768-JTX210-9-20-T3-HMR-80K-LFCT-ND - Řezaná páska (CT)
1908-Q0,032768-JTX210-9-20-T3-HMR-80K-LFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Popis
XTAL 32.768KHZ 9PF 80KOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz ±20ppm Krystal 9pF 80 kOhms 2-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Zátěžná kapacita
9pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80 kOhms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
kHz krystal (ladicí vidlice)
Pouzdro
Kmitočet
32.768 kHz
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD (2x1,2)
Kmitočtová stabilita
±400ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)