J49SML-F-G-G-K-25M0
Číslo produktu DigiKey
1908-J49SML-F-G-G-K-25M0TR-ND - Páska a cívka (TR)
1908-J49SML-F-G-G-K-25M0CT-ND - Řezaná páska (CT)
1908-J49SML-F-G-G-K-25M0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
J49SML-F-G-G-K-25M0
Popis
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz ±30ppm Krystal 18pF 30 Ohms HC-49/US
Kategorie
Zátěžná kapacita
18pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
25 MHz
Velikost / rozměry
0,461" D x 0,189" Š (11,70mm x 4,80mm)
Kmitočtová stabilita
±30ppm
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm