SMH25-10HG
SMH25-10HG
SMH25-10HG
Číslo produktu DigiKey
4285-SMH25-10HG-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMH25-10HG
Popis
2.5 MM W TO B CONNECTOR 10P HOUS
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Obdélníkové konektory - tělesa Zásuvka Bílá 0,098" (2,50mm)
Kategorie
Rozteč
0,098" (2,50mm)
Mfr
Počet řad
1
Řada
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Balení
Hromadné balení
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Stav součásti
Aktivní
Způsob upevnění
Západkový zámek
Typ konektoru
Barva
Bílá
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Materiál izolace
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Počet pozic
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C