SC25-11HG
SC25-11HG
SC25-11HG
Číslo produktu DigiKey
4285-SC25-11HG-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SC25-11HG
Popis
2.5 MM W TO B CONNECTOR 11P HOUS
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
11 Obdélníkové konektory - tělesa Zásuvka Černá 0,098" (2,50mm)
Kategorie
Rozteč
0,098" (2,50mm)
Mfr
Počet řad
1
Řada
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Balení
Hromadné balení
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Stav součásti
Aktivní
Způsob upevnění
Aretační zámek
Typ konektoru
Barva
Černá
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Materiál izolace
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Počet pozic
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C