RMH25-07M
RMH25-07M
RMH25-07M
Číslo produktu DigiKey
4285-RMH25-07M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMH25-07M
Popis
2.5 MM W TO W CONNECTOR 7P MALE
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
7 Obdélníkové konektory - tělesa Zásuvka Bílá 0,098" (2,50mm)
Kategorie
Rozteč
0,098" (2,50mm)
Mfr
Počet řad
1
Řada
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Balení
Hromadné balení
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Stav součásti
Aktivní
Způsob upevnění
Uzamykací rampa
Typ konektoru
Barva
Bílá
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál izolace
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Počet pozic
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C