MX84B032SF2
Číslo produktu DigiKey
670-MX84B032SF2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MX84B032SF2
Popis
CONN RCPT HSG 32POS 2.20MM
Podrobný popis
32 Obdélníkové konektory - tělesa Zásuvka Akvamarínový 0,087" (2,20mm)
Kategorie
Rozteč řad
0,118" (3,00mm)
Způsob upevnění
Západkový zámek
Barva
Akvamarínový
Typ konektoru
Vlastnosti
Klec
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Rozteč
0,087" (2,20mm)