MX23A40SF1
Číslo produktu DigiKey
670-3020-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MX23A40SF1
Popis
CONN RCPT HSG 40POS 2.50MM
Podrobný popis
40 Obdélníkové konektory - tělesa Zásuvka Černá 0,098" (2,50mm)
Kategorie
Rozteč řad
0,173" (4,40mm)
Mfr
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Balení
Hromadné balení
Způsob upevnění
Západkový zámek
Stav součásti
Aktivní
Barva
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Rozteč
0,098" (2,50mm)