MX23A34SF2
Číslo produktu DigiKey
670-2906-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MX23A34SF2
Popis
CONN RCPT HSG 34POS 2.50MM
Podrobný popis
34 Obdélníkové konektory - tělesa Zásuvka Černá 0,098" (2,50mm)
Kategorie
Rozteč řad
0,173" (4,40mm)
Mfr
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Balení
Nosič
Způsob upevnění
Západkový zámek
Stav součásti
Aktivní
Barva
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Rozteč
0,098" (2,50mm)