MM60-52B1-B1-R850
Číslo produktu DigiKey
670-2274-2-ND - Páska a cívka (TR)
670-2274-1-ND - Řezaná páska (CT)
670-2274-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM60-52B1-B1-R850
Popis
CONN PCI EXP MIN FML 52POS 0.031
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
52 Poloha Samice Konektor PCI Express mini karta Zlatá 0,031" (0,80mm)
Kategorie
Čtení
Duální
Výrobce
JAE Electronics
Vlastnosti
Vedení desky
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch, Pravý úhel
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Koncovka
Pájecí materiály
Stav součásti
Aktivní
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Typ karty
PCI Express mini karta
Povrch kontaktu
Zlatá
Pohlaví
Samice
Tloušťka povrchu kontaktu
3,94µin (0,10µm)
Počet pozic
52
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Tloušťka karty
0,039" (1,00mm)
Materiál - izolace
Termoplastový
Počet řad
2
Základní číslo produktu
Rozteč
0,031" (0,80mm)