IL-AG5-22P-D3C1
IL-AG5-22P-D3C1
IL-AG5-22P-D3C1
Číslo produktu DigiKey
670-1817-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IL-AG5-22P-D3C1
Popis
CONN PLUG HSG 22POS 2.50MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 Obdélníkové konektory - tělesa Zástrčka Zelená 0,098" (2,50mm)
Mfr
Rozteč řad
0,118" (3,00mm)
Řada
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Balení
Hromadné balení
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Stav součásti
Aktivní
Barva
Typ kontaktu
Samčí pin
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet pozic
Poznámka
Kontakty dodávány samostatně
Rozteč
0,098" (2,50mm)