IL-AG5-18S-D3C1-view2
IL-AG5-18S-D3C1
IL-AG5-18S-D3C1
IL-AG5-18S-D3C1
Číslo produktu DigiKey
670-2880-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IL-AG5-18S-D3C1
Popis
CONN RCPT HSG 18POS 2.50MM
Podrobný popis
18 Obdélníkové konektory - tělesa Zásuvka Zelená 0,098" (2,50mm)
Mfr
Rozteč řad
0,118" (3,00mm)
Řada
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Balení
Hromadné balení
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Stav součásti
Aktivní
Barva
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet pozic
Poznámka
Kontakty dodávány samostatně
Rozteč
0,098" (2,50mm)